חברת י.לי-דה השקעות בע”מ

English

אמסילי יהודה – בעלים ומייסד החברה

חברת י.לי-דה השקעות בע”מ נוסדה בשנת 2001 על ידי מר יהודה אמסילי שהינו קבלן ויזם ובעברו ניסיון רב של מספר עשורים בשוק הנדל”ן ובכל אחד מענפי הבניה השונים.

תחת ניהולו המקצועי של מר יהודה אמסילי מועסקים בחברת י.לי-דה השקעות בע”מ טובי אנשי המקצוע בענף הנדל”ן והבניה, תוך הקפדה על בחירת קבלני משנה וספקים המתמחים כל אחד בתחומו בפרויקטים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הנדל”ן.

מר יהודה אמסילי מעורב אישית בכל השלבים בפרויקט החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת הדירה לשביעות רצונם המלאה של לקוחות החברה.

אודות החברה

חברת י.לי-דה השקעות בע”מ הפועלת בשוק הנדל”ן החל משנת 2001, הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בייזום, פיתוח ובניית פרויקטים למסחר ולמגורים.

החברה דוגלת באיכות בניה גבוה המתבטאת בעבודה מקצועית ומדויקת. שימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר ורמת גימור ללא פשרות.

החברה חרטה על דיגלה את נושא שירות הלקוחות, תוך מתן שירות אישי וצמוד לשביעות רצון הלקוחות.

החברה מסרה ברבות השנים עשרות דירות מגורים לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה מתוך הבנת האינטרס המשותף בשירות ואיכות ללא פשרות.

החברה מתווה מדיניות של מתן תשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר והם המבטיחים ללקוחותינו שיגשימו את חלומם לדירתם החדשה או המחודשת.

הפרויקטים שלנו

החברה מתמחה בפרויקטים של בניה רוויה איכותית במגדלי יוקרה מחד ומאידך בפרויקטים של התחדשות עירונית הכוללים: פינוי בינוי, תמ”א 38 ותמ”א 2 (הריסת מבנה ובנייתו מחדש).

אנו מביאים עמנו ניסיון רב במגוון התחומים ובקיאים בכל השלבים של התהליך. אנו פועלים מול הרשויות להוצאת היתר הבניה ואחראים למינוי מפקח ומנהל פרויקט לאתר.

בתחום ההתחדשות העירונית: אנו עורכים עם הדיירים תיאום ציפיות ובונים יחד עמם תוכנית הכוללת ניהול סיכונים, ניהול תקציב, מענה לשינויים, קביעת אבני דרך בתהליך וקביעת לוחות הזמנים לסיום הפרויקט ולמסירה. אנו מלווים את לקוחותינו החל מהנחת האבן הראשונה ועד לקבלת טופס 4 ולמעשה סיום הפרויקט.

בחירת קבלן

שוק הנדל”ן בישראל הגיע בשנים האחרונות ל”נקודת רתיחה” בכל הקשור למחירי הדירות ומשך הזמן אותו נדרש להמתין עד לקבלתם. אחת הדרכים לקצץ בעליות ולעמוד בלוחות הזמנים היא בחירה מושכלת של הקבלן המבצע.

כאשר מדובר בפרויקטים של בנייה רוויה כדוגמת תמ”א 38 על נגזרותיה, קיימת חשיבות גבוהה יותר לניסיונו של הקבלן והאינטרסים אותם הוא מביא עמו. אינטרסים הכוללים מיצוי כל זכויות הבנייה של הבניין ושאר הטבות להם זכאים הדיירים.

 

מפת הגעה

חברת י.לי-דה השקעות

כתובת הנהלת החברה: ר”ח קדושי בלזן 1/10, ת.ד. 582 אשדוד.

משרד הנהלה: 08-8529994, E-mail: office@y-lida.co.il

משרד מכירות ראשי: 6533*

מנהל מכירות: אבוטבול רועי, נייד: 058-6644771, E-mail: roi@y-lida.co.il

פניות בנושא התחדשות עירונית: נמרוד מויאל, נייד: 054-4622426, E-mail: nimrod@y-lida.co.il

שעות הפעילות: א-ה 10:00 – 19:00m, ו:09:00 – 13:00.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ע”י מילוי הטופס.

צור קשר